Algist is partner van Streekfonds Oost-Vlaanderen dat lokale initiatieven steunt.

Hoe?

Lokale initiatiefnemers stellen hun project voor aan het Streekfonds en – na een jury selectie door het Streekfonds – dienen de initiatiefnemers a.d.h.v. een crowdfundingactie zelf een budget bijeen te krijgen voor hun project. Men krijgt de centen dus niet zomaar cadeau!

Het Streekfonds verdubbelt vervolgens het opgehaalde bedrag. Die verdubbeling is mogelijk dankzij de financiële steun van de bedrijfspartners van het Streekfonds (waaronder Algist). Vervolgens kan het project uitgevoerd worden. Door deze bijzondere aanpak wordt het samenhorigheidsgevoel en de streekidentiteit versterkt.

Het Streekfonds organiseert ook “projectbeurzen” waar ze de geselecteerde lokale initiatieven voorstelt aan pers, partners en het brede publiek. Het Algist ECHO comité was aanwezig op één van deze projectenbeurzen.

Algist Bruggeman NV

Langerbruggekaai 37 • 9000 GENT • Havennr. 7980A • BE0434963737 +32 (0)9 257 08 08 info@algistbrug.be

NIEUW!

🆕 De Algist Bruggeman & me app!

📲 Alles wat je nodig hebt perfect binnen handbereik!

Of je nu…
productinformatie wil opzoeken,
nieuwe smaakcombinaties wil ontdekken
contact wil opnemen met een medewerker,
je graag laat inspireren door leuke recepten 🥐🥯🍞🥖,
onze collega’s aan het werk wil zien in talrijke video’s 📹,

Het zit klaar voor jou in de app van Algist Bruggeman!

Het zit klaar voor jou in de app van Bruggeman!

Download hem nu